Kas yra apsaugos sistema ir kam ji reikalinga?

 

Kas tai yra?

Apsaugos sistema yra namų akys, ausys ir nosis. Tai yra prietaisai, kurie fiksuoja būsto saugumo būklę – ar niekas neįsilaužė, ar nekilo gaisras, ar ant grindų neišbėgo vanduo. Tai leidžia būti ramiems dėl savo namų ir matyti jų būklę savo telefone.

Namuose sumontavus durų, judesio, dūmų, vandens nuotėkio ir stiklo dūžio jutiklius, telefono programėlėje bet kurioje pasaulio vietoje jums bus pranešta, jeigu:

 • Buvo atidarytos durys
 • Užfiksuotas judesys
 • Išdaužtas langas
 • Pastebėti dūmai arba aukšta temperatūra
 • Ant grindų išsiliejo vanduo

Todėl įvykus nelaimei, iš karto apie ją sužinosite. Žinodami, kas atsitiko, galite iš karto:

 • Įsilaužimo atveju iškviesti policiją ir sučiupti įsibrovėlius
 • Gaisro atveju kviesti ugniagesius
 • Trūkus vamzdžiui ar išsiliejus vandeniui, jis išjungiamas automatiškai
 • Susiejus apsaugos sistemą su saugos tarnyba, ji galės nedelsiant atvykti

Judesio jutikliai nereaguoja į naminius gyvūnus, nuo jų nesuveiks signalizacija.

Vagys, matydami ir girdėdami suveikusią signalizaciją, gali pabėgti nieko nepavogę.

Gaisras gali kilti dėl sugedusio elektros prietaiso ar trumpo elektros jungimo. AJAX apsaugos sistema su gaisro jutikliais gali apsaugoti turtą ir gyvybę.

Tai geriausias pasirinkimas namams, butui, sodybai, garažui ar statybvietei.

Kokie tie prietaisai?

AJAX signalizacijos sistemą sudaro judesio ir dūmų jutikliai, stiklo dūžio, vandens nuotėkio, temperatūros jutikliai, vaizdo stebėjimo kameros, automatiniai vandens išjungimo vožtuvai. Visi šie prietaisai yra bevieliai ir estetiški, todėl juos galima įrengti bet kur.

Juk apsaugos sistemą naudoti nepatogu?

Daugelis, išgirdę apie apsaugos sistemas, pirmiausia įsivaizduoja atgyvenusias signalizacijas, kurios gadina interjerą, jomis sudėtinga naudotis, pranešimai gaunami tik SMS žinute. AJAX sistema yra to priešingybė – šiuolaikiškas dizainas ne gadina, o puošia interjerą, o sistema – nors ji yra išmani – itin paprasta naudotis. Išeinant ar įeinant į būstą sistemą galima išjungti išmaniuoju telefonu, kortele ar pakabuku – arba įvedant kodą. Įrengus išmaniąją AJAX klaviatūrą, užteks priglausti telefoną, kad aktyvuotumėte sistemą.

Kiek tai kainuoja?

Minimaliai apsaugai užteks ir 450 eurų, o kuo didesnis biudžetas, tuo geresnę apsaugą galima pasiekti. Minimali apsauga daug geriau, negu jokios. Visuomet stengiamės parinkti apsaugos sistemą pagal kliento biudžetą – juk tai, palyginti su namais – nedidelė investicija. Keli šimtai eurų investuoti dabar gali išgelbėti nuo didelių nuostolių kilus gaisrui ar trūkus vamzdžiui.

Kam tai reikalinga? Juk mano namus stebi kaimynai!

Kaimynai kartais miega, o ir ne kiekvieną grėsmę gali pastebėti laiku. Kilus gaisrui, svarbi kiekviena sekundė – gavę pranešimą apie dūmus, galėsite nedelsiant kviesti ugniagesius, o ne tada, kai dūmai jau veržiasi pro langus ar į laiptinę. Žmonės dažnai nesupranta gaisro grėsmės, ypač bute – atrodo, ten nėra kam degti. Tačiau gaisras gali kilti nuo vieno sugedusio prietaiso ir išplisti per visą laiptinę.

Jeigu namuose sprogsta vamzdis ar čiaupas, dažniausiai tai pastebi tik užlieti kaimynai, bet tuomet jau būna padaryta didelė žala. Viso to galima išvengti įrengiant vandens nuotėkio jutiklį kartu su automatiniu vožtuvu – vos užfiksavus vandenį ant grindų, vožtuvas iš karto atjungs vandenį. Taip su kelių šimtų eurų investicija galite apsisaugoti nuo dešimčių tūkstančių eurų žalos.

Na ir kas, kad bus padaryta žala? Juk turiu būsto draudimą!

Draudimas gali padėti tvarkyti pasekmes, bet neapsaugo nuo jų. Nutikus nelaimei, net ir draudimui padengiant nuostolius, pasekmių tvarkymas užima daug laiko ir energijos. Kilus gaisrui, sudegs vertingi prietaisai, daiktai, dokumentai, brangūs atsiminimai. Gali tekti ir naują namą statyti. Užliejus vandeniui, teks daryti remontą. 

Išmanių namų prietaisai 

AJAX. yra ne vien apsaugos, bet ir išmanių namų sistema. Tai tik kelios sistemos galimybės:
 • Užfiksavus ant grindų išsiliejusį vandenį, Ajax WaterStop vožtuvas automatiškai užsuks vandens tiekimo čiaupą. Užsukti vandenį galima ir programėlėje, būnant bet kurioje pasaulio vietoje.
 • Naudojant išmanias Ajax rėles, galima įjungti ir išjungti elektros prietaisus, programuoti scenarijus. Pavyzdžiui, užfiksavus įsilaužimą, įjungiamas vidaus ir lauko apšvietimas.
 • Ajax programėlėje galite matyti stebėjimo kamerų fiksuojamą vaizdą realiu laiku. Kameros turi dirbtinio intelekto veidų atpažinimo funkciją, todėl gausite pranešimą, jeigu kameros matys aplik namus vaikštantį žmogų.

Kokia yra išmanios belaidės signalizacijos kaina?

Ajax apsaugos sistema leidžia pasirinkti, kiek norite investuoti į savo būsto apsaugą. Nesvarbu, kokių patalpų apsaugos norite  – butui, namui, sodybai, garažui ar statyboms. Ajax sistema leidžia pasirinkti apsaugos signalizacijos komplektą – nuo kelių daviklių, kurie kainuos kelis šimtus eurų, iki kelių tūkstančių, kurie leis apsaugoti ir stebėti kiekvieną namų kampelį.

Kas yra išmani apsaugos sistema?

Ajax yra belaidė namų signalizacija, kuri veikia GSM, WiFi, ir interneto ryšiu. Prie šios signalizacijos galima prijungti vaizdo stebėjimo kameras, todėl viską matysite vienoje programėlėje. Pamirškite seną laidinę signalizaciją! Estetiški prietaisai ir patogus valdymas programėlėje padės užtikrinti maksimalų namų ar sodybos saugumą. Tai puikus pasirinkimas ir garažui.

Kiekvienais metais Lietuvoje:

 • Įvykdoma 20 000 vagysčių, kas dešimta – įsilaužimas į namus.
 • Kyla daugiau nei 1500 gaisrų gyvenamosiose patalpose.
 • Vandeniu užliejami per 10 000 būstų.

Mums rūpi Jūsų saugumas.

Susisiekite ir pasiūlysime geriausią sprendimą pagal Jūsų poreikius ir biudžetą.